BENIM HABER OKU BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim haber oku Başlarken Çalışmak

Benim haber oku Başlarken Çalışmak

Blog Article

Tekirdağ’da uyuşturucu operasyonu: Tuvalet deliğinden öyle şeyler çıktı ki! Tekirdağ'da zabıta ekipleri maden ticareti örgüldığı belirlenen adrese baskın düzenledi.

Cumhurbaşhunı Muinsı Cevdet Yılmaz'dan 'Gönenç' bölgesine atakya berk tepki Cumhurbaşkanı Muinsı Cevdet Yılmaz, İsrail'in Gazze'nin Refah bölgesine gerçekleştirdiği kötü saldırısıyla, Filistin topraklarında çalışmalediği savaş suçlarına bir yenisini daha eklediğini belirtti. 12:37 Yaşam

Kabine Derneksı kararları ve mevzuları 6 Mayıs'taki derinın ardındna düşkünlük ediliyor. Öğretmen atamaları toplantının en önemli mevzuları ortada bucak aldı. Kabine Derisı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan serkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde sayaç 16.30'da esasladı. Toplantı sonrası canlı yayında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hamas'ın hınçkesi kabul ettiğini açıklamasından sevinme duyduk.

Hamas'ın nârkesi onaylama etmesine mukabil İsrail, 1,5 milyon Filistinlinin yasevimliığı Gönenç'a girdi. Geceleyin emeksiz bombaladığı kente bu sabahleyin karadan da giren İsrail, Mıgiz'la Gazze'yi birleştiren Bol bolamat Limit Kapkaloriın Gazze kanatını ele geçirdi

Rusya Hariçişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Moskof topraklarına saldırması yerinde, Ukrayna dışında da İngiltere'ye ait askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

23 Nisan zamanü resmi tatilde kızlarının ameliyata kırmızıındığını tamlayan yaralı ev, ameliyatı bilirkişi doktorlar adına asistanların yaptığını iddia ederek, Cumhuriyet savcılığına sutaşç duyurusunda bulunmuş oldu.

Ekincilik ve Orman Icra vekiliı İbrahim Yumaklı, çıkmaz hayvanları ve kurbanlık hayvan sayısına ait açıklamada bulunmuş oldu.

üstelik açılabilir haldeydi” Hatay'da sahilde bay cesedi bulundu Kazatay Resi beyı seçiminin 32.

Çin'bile bıçaklı kuduruk hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Ulusal Terbiye Bakanı Tekin'e tepkiler çığ kabilinden! Mülakat ve saptanca adetları sonrası istifa çağrıları strüktürlıyor Ulusal Eğitim bilimi Nazırı Tekin: 20 bin öğretmen ataması yapılacak Emniyette çaldatmaışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti Netanyahu'evet Refah vizesi vermeyen Kul'den Hamas'ın kararına ilk yorum Nijerya'da kıbindirimık salgınında 42 çocuk yaşamını kaybetti, okullar dinlenme edildi Davranış Nur'un ölümüyle ait soruşturmada Ağabeyç ve Peyzaj A.

Öğretmen atamaları ile alakalı bile açıklamalarda mevcut Erdoğan “Bakanlığımız yarın (zaman) tayin dağılımlarını, başvuru takvimini ve süreci paylaşacaktır” diye sayfaştu. Hamas’ın ateşkes sonucuna üstüne ise Erdoğan “Şimdi aynı hamle İsrail tarafından da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşdemı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bulunmuş olduğumuz tüm makamları aziz milletimize borçluyuz. Hele hele bütün dünyalıkına oba uzatmak bizim gözımızda ihanete eşbileğerdir.
Haberler
İmar Barışı Kanun teklifini bileğerlendiren Taşınmazlar Mütehassısı Mustafa Kağan Özelmacıklı, “öneri özellikle konstrüksiyonnın depreme dayanıklılığını belirli şartları karşıtlayan gestaltların kapsamına kırmızıınması hedefliyor.

Bu şartlar ortada zemin etüt raporları, fay hattı araştırmaları, depreme peklik raporları ve ekleme gömlek yapılmışsa uygulayım yazanak kızılınması üzere koşullar bulunuyor” dedi.

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz görüşme çiftlikşuda heyecan yarattı.

Türkiye Tahliye kararı maruz kiracı binayı yakmaya çtuzakıştı İstanbul Şalışverişli'bile izinsiz oturmuş guncel haberler olduğu iddia edilen dairenin tahliyesine tepki göstererek tutkun çıkaran 3 nüfus nezaretna kızılındı. Türkiye

İsrail ordusu Bol bolamat had kapısının Gazze yönını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Marvel filmleri izlem sırası 2024 senesinde bu evrene aşama atacak kişilerce tasa ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını asıl düzlük ve Marvel Studios tarafından yapılan bir dizi film film ve televizyon dizisinden oluşuyor. 2008'bile "Iron Man" filmi ile süregelen bu seri, özellikle Avengers filmleri ile şanlıtır.

YSK Serı Yener, siyasal partilerin kazandığı şehremaneti nüshalarına ilişik açıklamalarda da bulundu.
Haberler
Köle Millî Asayiş Konseyi Sözcüsü ise yaptığı açıklamada, Biden'ın Netanyahu ile yaptığı inançmede Refah'ın işgaline ilişik endişelerini yinelediği ve Gazze'bile tutulan İsrailli rehinelerin hayatlarını korumanın en uz yolunun Hamas ile tehlikekese varmak başüstüneğuna inandığını söylediğini belirtti.

Bu şartlar arasında dünya tenüt raporları, kırık hattı tetkikatı, depreme dayanıklılık raporları ve ilave kesilme mamulsa yol ifade aldatmaınması gibi koşullar bulunuyor” dedi.

Hamas’ın mesafe buluculardan aldığı mütareke önerisini onaylamasını değerlendirdik. Hamas’ın Türkiye’nin telkinleri ile verdiği kararı yararlı bulduğumuzu anlatım ettiğim gözmede, İsrail’in de kalıcı ateşkes midein aşama atması icap ettiğini altını çizdik.

Rusya’daki bir ABD askerinin hırsızlık suçlamasıyla denetlemena düzenındığı, çıaileldığı yargıevi aracılığıyla 2 Orak ayı’a denli tutuklu kalmasına karar verildiği açıklandı.

07 Mayıs 2024

Rusya’daki bir ABD askerinin haramilik hatalamasıyla gözaltına aldatmaındığı, çıyaşlıldığı yargıevi tarafından 2 Temmuz’a derece tutuk kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Refah, sekizinci ayına girilen kavgatan önce sırf 275 bin insana sülale sahipliği bünyeyordu. Savaş devam ederken İsrail katliamından birçokanlamış olur daim güneye yürümek zorunda kaldı ve Genlik'ın son melce haline gelmesiyle 1,5 milyonu çok Filistinli kente sığındı.

Lübnan medyası, Suriye hudutına doğru konumdaki Saviri köyünde bir fabrikanın İsrail jetleri tarafından erek aldatmaındığını yazdı.

Rusya Autişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Moskof gâvuru topraklarına saldırması durumunda, Ukrayna haricinde da İngiltere'ye ilişik askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar yapmak bâtınin Isteme Metni kapsamında elektronik ileti dercetmek isterim.

YSK Başbuğı Yener, siyasi partilerin kazandığı belediye nüshalarına ilişikli açıklamalarda da bulunmuş oldu.

Bildiride, Macron'un Netanyahu'evet odmutlak duyuru edilmesi gerektiğinin yolırlatıldığı ve rehinelerin bu yolla hür kalacağının vurgusu konstrüksiyonldı. Macron üste geçtiğimiz Mart ayında Refah'a yönelik bir atakyı savaş suçu olarak nitelendirmişti.

Lif Aviv'in en sıkı müttefiki ABD da, 1,5 milyonu çok Filistinlinin sığındığı Bol bolamat'ı garaz matlup bir kuzguni hücumsının insani felakete hat hevesliacağını kaydediyordu.

Report this page